ULAŞTIRMA, DENİZCİLİK VE HABERLEŞME BAKANLIĞI LİMAN BAŞKANLARININ İSİM LİSTESİ
SIRA NO KURULUŞ ADI TELEFON FAKS E-POSTA ADRES
1 Alanya Liman Başkanlığı 0 242 511 94 98 0 242 511 40 66 alanya.liman@udhb.gov.tr Çarşı Mah.İskele Cad.No:96 ALANYA/ANTALYA
2 Aliağa Liman Başkanlığı 0 232 616 19 93 0 232 616 41 06 aliaga.liman@udhb.gov.tr Aliağa Lim.Bşk. Aliağa/İZMİR
3 Amasra Liman Başkanlığı 0 378 315 10 05 0 378 315 15 24 amasra.liman@udhb.gov.tr Kum Mah.Turgut Işık Cad.No:96 74300 AMASRA/BARTIN
4 Ambarlı Liman Başkanlığı 0 212 875 68 48 0 212 875 68 49 ambarli.liman@udhb.gov.tr Marmara Mah.Limanlar Cad.No:7 Yakuplu/Beylikdüzü/İSTANBUL
5 Anamur Liman Başkanlığı 0 324 814 50 92 0 324 816 73 65 anamur.liman@udhb.gov.tr İskele Meydanı No:196 33650-Anamur/MERSİN
6 Antalya Liman Başkanlığı 0 242 259 09 90 0 242 259 13 50 antalya.liman@udhb.gov.tr Büyük Liman Yolu 07070 konyaaltı/ANTALYA
7 Ayancık Liman Başkanlığı 0 368 613 41 22 0 368 613 10 05 ayancik.liman@udhb.gov.tr Yalı Mah. T.Ünsal Cd.No:3 57400 Ayancık/SİNOP
8 Ayvalık Liman Başkanlığı 0 266 312 11 30 0 266 312 16 00 ayvalik.liman@udhb.gov.tr Vehbibey Mah.Belediye Sok.No:5 Ayvalık/BALIKESİR
9 Bandırma Liman Başkanlığı 0 266 714 94 50 0 266 714 94 51 bandirma.liman@udhb.gov.tr Paşabayır Mah.Cumhuriyet Cad.İDO Yanı No:1-10200 Bandırma/BALIKESİR
10 Bartın Liman Başkanlığı 0 378 238 61 51 0 378 238 69 05 bartin.liman@udhb.gov.tr Topluca Köyü Boğaz Mevkii 74100/BARTIN
11 Bodrum Liman Başkanlığı 0 252 316 25 31 0 252 316 08 67 bodrum.liman@udhb.gov.tr Kale Cad.No:43 BODRUM/MUĞLA
12 Botaş Liman Başkanlığı 0 322 639 21 39 0 322 639 21 40 botas.liman@udhb.gov.tr Kurt Pınarı Kasabası İncirli Mah.01920 Ceyhan/ADANA
13 Bozcaada Liman Başkanlığı 0 286 697 80 21 0 286 697 81 65 bozcaada.liman@udhb.gov.tr Alaybey Mah.İskele Cad.No:34/A Bozcada/ÇANAKKALE
14 Cide Liman Başkanlığı 0 366 866 10 16 0 366 866 10 16 cide.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.Rıfat Ilgaz Cad.No:52 Cide/KASTAMONU
15 Çanakkale Liman Başkanlığı 0 286 212 98 76 0 286 212 98 79 canakkale.liman@udhb.gov.tr Kayserili Ahmet Paşa Cad.No:13 ÇANAKKALE
16 Çeşme Liman Başkanlığı 0 232 712 60 05 0 232 712 86 95 cesme.liman@udhb.gov.tr Musalla Mah.Yalı Cad.1016 Sok.No:31/AÇeşme/İZMİR
17 Datça Liman Başkanlığı 0 252 712 22 26 0 252 712 22 26 datca.liman@udhb.gov.tr Liman Başkanlığı Datça/MUĞLA
18 Dikili Liman Başkanlığı 0 232 671 41 01 0 232 671 41 30 dikili.liman@udhb.gov.tr Şehit Sami Akbulut Caddesi No:81 Dikili/İZMİR
19 Edremit Liman Başkanlığı 0 266 384 10 15 0 266 384 10 15 edremit.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.Cumhuriyet Meydanı Leman Akpınar Cad.No:3 EDREMİT/BALIKESİR
20 Enez Liman Başkanlığı 0 284 811 65 47 0 284 811 60 27 enez.liman@udhb.gov.tr Gazi Ömer Bey Mah.Plaj Cad.No:18/A 22700 ENEZ/EDİRNE
21 Erdek Liman Başkanlığı 0 266 835 10 44 0 266 835 48 18 erdek.liman@udhb.gov.tr Yalı Mah.Hükümet Cad. Erdek/BALIKESİR
22 Fatsa Liman Başkanlığı 0 452 423 43 38 0 452 423 11 69 fatsa.liman@udhb.gov.tr Evkaf Mah.Sahil Cad.No:249-52400 Fatsa/ORDU
23 Fethiye Liman Başkanlığı 0 252 614 11 87 0 252 614 42 35 fethiye.liman@udhb.gov.tr İskele Meydanı No:9 FETHİYE/MUĞLA
24 Fırat Liman Başkanlığı 0 424 236 36 97 0 424 236 36 98 firat.liman@udhb.gov.tr Hükümet Konağı2.Kat ELAZIĞ
25 Finike Liman Başkanlığı 0 242 855 37 87 0 242 855 26 43 finike.liman@udhb.gov.tr Kale Mah.Şerbetçi Bulv.Lim.İçi No:63/G 07740 Finike/ANTALYA
26 Foça Liman Başkanlığı 0 232 812 17 46 0 232 812 25 63 foca.liman@udhb.gov.tr Atatürk Mah.Aşıklar Cad.No:31 Foça/İZMİR
27 Gemlik Liman Başkanlığı 0 224 513 11 33 0 224 513 98 82 gemlik.liman@udhb.gov.tr Hisar Mah.İstiklal Cad.Kılıç Apt.No:98 16600 GEMLİK/BURSA
28 Gerze Liman Başkanlığı 0 368 718 10 02 0 368 718 10 02 gerze.liman@udhb.gov.tr Köşk Mah.Sahil Cad.1/A 57600 Gerze/SİNOP
29 Giresun Liman Başkanlığı 0 454 216 11 06 0 454 216 06 71 giresun.liman@udhb.gov.tr Taşbaşı Mevkii No:6 28100 GİRESUN
30 Göcek Liman Başkanlığı 0 252 645 24 94 0 252 645 26 36 gocek.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.İskele Cd.No:3/1 Göcek-Fethiye/MUĞLA
31 Gökçeada Liman Başkanlığı 0 286 887 31 35 0 286 887 26 02 gokceada.liman@udhb.gov.tr Kuzu Limanı/GÖKÇEADA
32 Görele Liman Başkanlığı 0 454 513 10 47 0 454 513 60 47 gorele.liman@udhb.gov.tr Kumyalı Mah.No:14-28800 GÖRELE/GİRESUN
33 Güllük Liman Başkanlığı 0 252 522 20 79 0 252 522 34 49 gulluk.liman@udhb.gov.tr Atatürk Mahallesi Hermiyas Caddesi No:38 Güllük / MUĞLA
34 Hopa Liman Başkanlığı 0 466 351 40 67 0 466 351 75 42 hopa.liman@udhb.gov.tr Ortahopa Mah.No:32 08600 HOPA/ARTVİN
35 İğneada Liman Başkanlığı 0 288 694 41 72 0 288 694 40 13 igneada.liman@udhb.gov.tr İğneada-Demirköy/KIRKLARELİ
36 İnebolu Liman Başkanlığı 0 366 811 40 16 0 366 811 59 66 inebolu.liman@udhb.gov.tr Camikebir Mah. Zafer Yolu Sahil Cad.No:27 İNEBOLU/KASTAMONU
37 İskenderun Liman Başkanlığı 0 326 614 11 92 0 326 614 02 26 iskenderun.liman@udhb.gov.tr Çay Mah.5 Temmuz Cad.No:43 İSKENDERUN/HATAY
38 İstanbul Liman Başkanlığı 0 212 244 13 49 0 212 252 49 69 istanbul.liman@udhb.gov.tr Kemenkeş Mah.Rıhtım Cd.No:33 34225 Karaköy/Beyoğlu/İSTANBUL
39 İzmir Liman Başkanlığı 0 232 463 73 20 0 232 463 66 63 izmir.liman@udhb.gov.tr Atatürk Cad.No:178-35210 İZMİR
40 Karabiga Liman Başkanlığı 0 286 354 10 17 0 286 354 10 16 karabiga.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Caddesi No:28 (Belediye Limanı Gümrük Binası) KARABİGA/ÇANAKKALE
41 Karasu Liman Başkanlığı 0 264 718 12 30 0 264 718 12 29 karasu.liman@udhb.gov.tr Yeni Mahalle Fener Caddesi Karasu SAKARYA
42 Karataş Liman Başkanlığı 0 322 681 42 62 0 322 681 42 05 karatas.liman@udhb.gov.tr Sahil Blv. Karşıyaka Mah. Karataş ADANA
43 Kaş Liman Başkanlığı 0 242 836 32 01 0 242 836 10 39 kas.liman@udhb.gov.tr Atatürk Bulvarı No:5/C Kaş/ANTALYA
44 KDZ Ereğli Liman Başkanlığı 0 372 316 10 07 0 372 323 11 69 eregli.liman@udhb.gov.tr Orhnlar Mah.Atatürk Bulv.No:5 Kdz.Ereğli/ZONGULDAK
45 Kefken Liman Başkanlığı 0 262 563 60 04 0 262 563 65 63 kefken.liman@udhb.gov.tr Kefken Köyü Kandıra/KOCAELİ
46 Kemer Liman Başkanlığı 0 242 814 52 62 0 242 814 52 62 kemer.liman@udhb.gov.tr Merkez Mah.Yalı Cad.No:7/B KEMER/ANTALYA
47 Kocaeli Liman Başkanlığı 0 262 528 37 54 0 262 528 47 90 izmit.liman@udhb.gov.tr Atalar Mah.Sahil Yolu Cad.No:26 Yarımca-Körfez/KOCAELİ
48 Kuşadası Liman Başkanlığı 0 256 614 10 25 0 256 612 65 90 kusadasi.liman@udhb.gov.tr Dağ Mah.M.Esat Bozkurt Cad.No:3 Kuşadası/AYDIN
49 Manavgat Liman Başkanlığı 0 242 742 93 96 0 242 743 39 05 manavgat.liman@udhb.gov.tr 1504 Sok., Manavgat/ANTALYA
50 Marmara Adası Liman B. 0 266 885 59 95 0 266 885 50 45 marmaraadasi.liman@udhb.gov.tr Okullar, Hükümet Cd., 10360 Marmara/BALIKESİR
51 Marmaris Liman Başkanlığı 0 252 412 10 13 0 252 412 77 97 marmaris.liman@udhb.gov.tr Kordon Cad.No:2-48700 Marmaris/MUĞLA
52 Mersin Liman Başkanlığı 0 324 341 58 11 0 324 341 58 77 mersin.liman@udhb.gov.tr Yeni Mah.İsmet İnönü Bulv.101 Cad.5307 Sk.No.4 Akdeniz/MERSİN
53 Mudanya Liman Başkanlığı 0 224 544 11 26 0 224 544 64 30 mudanya.liman@udhb.gov.tr Halit Paşa Cad. No:81, Mudanya/BURSA
54 Ordu Liman Başkanlığı 0 452 223 29 24 0 452 223 14 49 ordu.liman@udhb.gov.tr Düz Mah.Yıldırım Cd.No:3 ORDU
55 Pazar Liman Başkanlığı 0 464 612 10 71 0 464 612 38 33 pazar.liman@udhb.gov.tr Kirazlık Mah.53300 Pazar/RİZE
56 Rize Liman Başkanlığı 0 464 223 33 89 0 464 223 48 80 rize.liman@udhb.gov.tr Mermerdelen Mah.No:132 53100 RİZE
57 Samsun Liman Başkanlığı 0 362 435 90 13 0 362 432 27 44 samsun.liman@udhb.gov.tr Kale Mah.Sahil Cad.No:9 55030/SAMSUN
58 Silivri Liman Başkanlığı 0 212 727 25 93 0 212 727 64 88 silivri.liman@udhb.gov.tr Pirimehmetpaşa Mah.Atatürk Cad.No:24 34570 SİLİVRİ/İSTANBUL
59 Sinop Liman Başkanlığı 0 368 261 71 55 0 368 261 15 24 sinop.liman@udhb.gov.tr Meydankapı Mah.Bülent Ecevit Cad.No:3 Merkez/SİNOP
60 Sürmene Liman Başkanlığı 0 462 746 10 12 0 462 746 10 12 surmene.liman@udhb.gov.tr Çamlıca Mah.Hükümet CD.No:53-61600 Sürmene/TRABZON
61 Şile Liman Başkanlığı 0 216 711 44 77 0 216 711 50 35 sile.liman@udhb.gov.tr Hacı Kasım Mah.Kayıkhane Sk.No:6 34980-Şile/İSTANBUL
62 Taşucu Liman Başkanlığı 0 324 741 40 04 0 324 741 40 04 tasucu.liman@udhb.gov.tr Reşadiye Mah.Özcan Seyhan Sok.No:2 Taşucu/SİLİFKE
63 Tatvan Liman Başkanlığı 0 434 827 35 19 0 434 827 35 07 tatvan.liman@udhb.gov.tr Sahil Mah.İşletme Cad.Toprak Mahsulleri Ofisi Belediye Ek Binası Kat:2 TATVAN/BİTLİS
64 Tekirdağ Liman Başkanlığı 0 282 261 20 25 0 282 262 91 62 tekirdag.liman@udhb.gov.tr Hürriyet, 59030 Tekirdağ Merkez/TEKİRDAĞ
65 Tirebolu Liman Başkanlığı 0 454 411 40 73 0 454 411 52 83 tirebolu.liman@udhb.gov.tr Çarşı Mah.Gümrük Sk.No:17Tirebolu/GİRESUN
66 Trabzon Liman Başkanlığı 0 462 326 85 55 0 462 326 59 07 trabzon.liman@udhb.gov.tr Halkevi Sok.No:16 61100 TRABZON
67 Tuzla Liman Başkanlığı 0 216 446 72 17 0 216 395 28 77 tuzla.liman@udhb.gov.tr Evliya Çelebi Mah.Tersaneler Cd.No:24 Tuzla/İSTANBUL
68 Ünye Liman Başkanlığı 0 452 321 10 11 0 452 321 10 11 unye.liman@udhb.gov.tr Cevizdere Köyü Limaniçi Ünye/ORDU
69 Vakfıkebir Liman Başkanlığı 0 462 841 50 29 0 462 841 50 29 vakfikebir.liman@udhb.gov.tr Cumhuriyet Mah.No:1 61400 VAKFIKEBİR/TRABZON
70 Yalova Liman Başkanlığı 0 226 813 54 10 0 226 813 35 86 yalova.liman@udhb.gov.tr Süleyman Bey Mah.İstanbul Cd.Arabacılar sok.Toros İşhanı 39/3 /YALOVA
71 Zonguldak Liman Başkanlığı 0 372 253 31 43 0 372 252 11 03 zonguldak.liman@udhb.gov.tr Yayla Mah.Ömerkahraman Sk.No:3 Merkez/Zonguldak